Piotr Tolsdorf - 505 298 020 panodlogorytmiki@gmail.com

Chcesz mieć dostęp do  wartościowych zabaw logorytmicznych, które maksymalnie będą wspierać rozwój dzieci, z którymi pracujesz??

Jeśli tak, to szkolenie online Słowo+Ruch+Muzyka=Logorytmika oparte na Kalendarzu Logorytmicznym jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie Słowo+Ruch+Muzyka=Logorytmika to kreatywne szkolenie oparte na solidnych merytorycznych filarach. Wiadomości, które poznasz pomogą Ci samodzielnie tworzyć zabawy logorytmiczne w oparciu o techniki, z których korzystam. 

CO TO…

KALENDARZ 
LOGORYTMICZNY?

scenariuszy zajęć logorytmicznych

pomysłów na zabawy logorytmiczne

autorskich piosenek

autorskich podkładów muzycznych do zabaw

…i to wszystko otrzymasz na praktycznych warsztatach logorytmicznych!

Kalendarz Logorytmiczny to zbiór scenariuszy zabaw logorytmicznych. Przygotowanie go zajęło mi kilka miesięcy. Nie powstałby gdyby nie wcześniejsze lata poświęcone pracy z dziećmi. Wszystkie zabawy zawarte w kalendarzu (a jest ich ponad 100) były przeze mnie przepracowane w różnych grupach wiekowych. 

dlaczego

WARTO

wziąć udział?

i

będzie bardzo praktycznie!

zdobędziesz praktyczną wiedzę w zakresie przeprowadzenia zajęć logorytmicznych oraz samodzielnego ich przygotowania

z

otrzymasz gotowe, uniwersalne materiały do codziennej pracy!

przygotowałem dla Ciebie: 
– scenariusze zabaw w formie ebooka
– zestawy niezbędnych grafik, podkładów muzycznych i piosenek, w wersji wokalnej i instrumentalnej

dowiesz się "dlaczego"?

dowiesz się dlaczego logorytmika jest idealnym narzędziem do pracy z dziećmi i jak efektywnie korzystać z aktywności logororytmicznych

dla kogo…

przeznaczone są warsztaty?

dla logopedów i terapeutów

dla nauczycieli przedszkola

dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

kalendarz logorytmiczny JEST…

zbiorem zabaw – od tego należy zacząć, ale… też nie można na tym poprzestać. Jest źródłem pomysłów, które można dowolnie modyfikować i to
jest właśnie sedno kalendarza. Mając świadomość celu, do
którego dążymy poprzez określoną zabawę, jesteśmy w stanie „ubrać ją” w dowolną, atrakcyjną dla dzieci tematykę. W kalendarzu znajdziecie opisy zabaw, które zostały sprawdzone w praktyce. Są wśród nich również takie, do których (na prośbę dzieci) musiałem wracać przy każdych kolejnych zajęciach.

POBIERZ DOKŁADNY PROGRAM WARSZTATÓW:

POBIERZ DARMOWY ROZDZIAŁ

KALENDARZA LOGORYTMICZNEGO

POZNAJ OPINIE O MOICH WARSZTATACH:

Od dluższego czasu korzystam z różnych kursów i szkoleń i to było jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze w jakim miałam możliwość uczestniczyć. 

Anna

Jako nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem przedszkolno – szkolnym doceniam uporządkowanie dotychczasowej wiedzy, dodanie nowej, poszerzenie praktycznych rozwiązań, jakie wykorzystuję w pracy.

Katarzyna

Cudownie! rzadko można natknąć się na materiały, które są uniwersalne i może je indywidualnie dostosowywać dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Joanna

Do tej pory podchodziłam do logorytmiki z dystansem (nieświadomie ją wykorzystują). Dzięki informacjom teoretycznym będę z niej korzystać świadomie i z chęcią. Spodobało mi się. I nie tylko mnie – moim maluchom również. 

Magdalena

Pan od logorytmiki to fachowiec w dwóch dziedzinach – muzyki i logopedii. Warsztaty profesjonalne, inspiracje natchnione. Polecam i nadal korzystam!

Małgorzata

Świetne warsztaty, dużo przykładów i propozycji. Dobrze przekazane, mawet muzyczny laik świetnie przeprowadzi zajecia w swojej grupie. Serdecznie POLECAM!!!

Katarzyna

bardzo duża i mega merytoryczną wiedza. dużo przykładów zabaw logorytmicznych i co najważniejsze ciekawych ….Polecam bardzo

Izabela

Świetne warsztaty. Mam głowę pełną pomysłów na ciekawe zajęcia z dziećmi. Polecam!
Z niecierpliwością czekam na 2 cześć kalendarza i warsztatów!

Agnieszka

CENA OBEJMUJE:

  • 3h  zegarowe warsztatów logorytmicznych
  • imienny certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej
  • ebook „Kalendarz Logorytmiczny” zawierający autorskie opisy aktywoności logorytmicznych, scenariusze oraz grafiki do wykorzystania na zajęciach
  • dostęp do nagrań muzycznych 
  • dostęp do nagrania szkolenia przez 30 dni 

 

 

 

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE ONLINE? 

1. Szkolenie odbywa się za pośrednictwem programu ZOOM. To darmowa aplikacja do prowadzenie video konferencji. Aplikację należy zainstalować, a wraz z zakupem biletu na szkolenie otrzymasz instrukcję z technicznymi wskazówkami.

2. Szkolenie odbędzie się w interaktywnej formie, uczestnicy mogę się widzieć (jeśli zdecydujesz się korzystać z kamery) i słyszeć. Możecie też aktywnie uczestniczyć zadając pytania na czacie a nawet wspólnie śpiewając 🙂

3. W razie jakichkolwiek problemów technicznych – nie martw się, nic nie tracisz! Szkolenie jest nagrywane, a dostęp do nagrania otrzymujesz na 30 dni. 

4. Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w wersji elektronicznej.

5. Bilet na szkolenie możesz zakupić w moim sklepie, jeśli potrzebujesz fakturę dla placówki z zaznaczeniem nabywca/odbiorca koniecznie napisz do mnie na panodlogorytmiki@gmail.com 

ZAPISZ SIĘ!

najbliższe terminy szkoleń:

FACEBOOK

MASZ PYTANIA?

Verified by MonsterInsights